Chinski przytulek dla psow, akcja marketingowa karmy z PL.

Docierajac do przytulkow promujemy karme polska dla psow, takze poprzez spotkania z weterynarzami ktorzy rowniez wspieraja te miejsca.

To najlepsza forma dotarcia do klienta poprzez znajomych jak i kontakty na zywo ze zwierzakami jaki i ich fanami, to dobry sposb na sprzedaz oraz promocje marki.

Karma dla psa bez zbóż i białka roślinnego jest odpowiednim wyborem dla każdego czworonoga. Psy, podobnie jak wilki, potrzebują białka zwierzęcego oraz niewielkiej ilości warzyw. Jednak warto zaznaczyć, że obecność w chinskiej karmie półproduktów i odpadów pochodzenia zwierzęcego, nie jest odpowiednia dla czworonoga. Nie zapewni mu wystarczającej ilości składników odżywczych. Jakosc lokalnej karmy jest bardzo slaba.

Karma wyprodukowa w Chinach nie budzi zaufania wsrod lokalsow. Duzo czworonogow nie wytrzymalo chemii zawartej w niej. Do tej pory nie wiadomo dokładnie, który ze składników zawartych w pokarmach najbardziej zaszkodził czworonogom. Dlatego chinscy wlasciciele psow chetnie kupuja importowana karme czesto i gesto przeplacajac za nia.

SKOMENTUJ