Zielarz chinski i jego cuda.

Leczenie ziołami i żywnością stanowi podstawę chińskiej medycyny. Ziołolecznictwo Wschodu ma o wiele silniejsze działanie niż znane w Europie metody wykorzystywania ziół w medycynie.

Od wiekoww Chinach znane były metody leczenia wielu dolegliwości, ale zadaniem i ambicją chińskiego lekarza było niedopuszczenie do choroby, a nie jej leczenie lub zmaganie się z jej skutkami. Wiele ziół rosnących wśród chińskich gór, lasów i mokradeł nadawało się do tego doskonale.

Sasiad obok mojego biura prowadzi z rodzina 4 apteki w wiekszosci produkty to ziola starej medycyny chinskiej, od mielonych porozy rzadkich jelonkow gorskich poprzez skore kiszona z osla na bole menstruacyjne, mase uzytecznych lekkich ziol na astme czy tez zmeczenie zimowe, juz nie wspomne o przeziebieniach bolach glowy czy tez zwyklym artretyzmie, bardzo mily czlowiek oraz partner znajomego zielarza z PL ktoremu wysylamy elixiry i rozne cuda.

Otrzepalo mnie jak pokazal woreczek ze sproszkowana placenta (lozyskiem porodowym) tradycyjnym elixirem pitym przez chinki po pierwszym porodzie.

SKOMENTUJ

3 comments on “Zielarz chinski i jego cuda.

Comments are closed.