Zielarz chinski i jego cuda.

Leczenie ziołami i żywnością stanowi podstawę chińskiej medycyny. Ziołolecznictwo Wschodu ma o wiele silniejsze działanie niż znane w Europie metody wykorzystywania ziół w medycynie. 

Od wiekoww Chinach znane były metody leczenia wielu dolegliwości, ale zadaniem i ambicją chińskiego lekarza było niedopuszczenie do choroby, a nie jej leczenie lub zmaganie się z jej skutkami. Wiele ziół rosnących wśród chińskich gór, lasów i mokradeł nadawało się do tego doskonale.

Sasiad obok mojego biura prowadzi z rodzina 4 apteki w wiekszosci produkty to ziola starej medycyny chinskiej, od mielonych porozy rzadkich jelonkow gorskich poprzez skore kiszona z osla na bole menstruacyjne, mase uzytecznych lekkich ziol na astme czy tez zmeczenie zimowe, juz nie wspomne o przeziebieniach bolach glowy czy tez zwyklym artretyzmie, bardzo mily czlowiek oraz partner znajomego zielarza z PL ktoremu wysylamy elixiry i rozne cuda.

Otrzepalo mnie jak pokazal woreczek ze sproszkowana placenta (lozyskiem porodowym) tradycyjnym elixirem pitym przez chinki po pierwszym porodzie.

SKOMENTUJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *